.

.

CARLYWET 24mm Топла продаде Најновите Кавер-сива Водоотпорен Силиконска Гума Замена на Зглоб Види Бенд Рака Појас за Бренд Види

CARLYWET 24mm Топла продаде Најновите Кавер-сива Водоотпорен Силиконска Гума Замена на Зглоб Види Бенд Рака Појас

DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бендот Боја:
Кавер-Сива
Бендот Ширина:
сребро четка тока, сребро полски тока, црна четка тока, црна полски тока
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
G-P02
Затворач Тип:
pin тока
Бренд Име:
CARLYWET
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
за 199mm
Тока Ширина:
22mm
Види Повлечи Големина:
24mm
Тока:
Сребро Бранеа/Сребрена Полиран/Црн Брусен/Црна Полиран
Стил:
Класичен
Бендот Боја:
Кавер-Сива
Мал Подарок:
2 парчиња пролет барови и 1pc мала алатка

Стоката во категоријата