.

.

IKVVT LED Сензор Светлината Кабинет Шкафот Плакарот Гардероба Светла Кујна, Дневна Соба

IKVVT LED Сензор Светлината Кабинет Шкафот Плакарот Гардероба Светла Кујна, Дневна Соба

DEN 85.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тело Материјал:
ABS
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
IKVVT
Напон:
12V
Употреба:
За итни случаи
Енергија:
Префрлете
Тип:
ноќ светлина
Број На Модел На:
Кабинетот Зглоб Светлина
сертификација:
CE,CCC
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тип На Батерија:
23A
Обликот:
Други

Стоката во категоријата