.

.

2018 Пролет Мода Жените облека Плус големина две парче сет Печати врвот Цвет blusas Тесни Панталони Моден костим

2018 Пролет Мода Жените облека Плус големина две парче сет Печати врвот Цвет blusas Тесни Панталони Моден костим

DEN 603.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Стил:
Секси & Клуб
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Pleat,Цвеќиња
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Hooyi
Облека Должина:
Редовни
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Шаблон Тип:
Печати

Стоката во категоријата