.

.

11 ПАКЕТИ/МНОГУ UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ ЛИМОН VERBENA БЕЛ ПЕПЕРУТКА BLE598-608

11 ПАКЕТИ/МНОГУ UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА ЦВЕТ ЛИМОН VERBENA БЕЛ ПЕПЕРУТКА

DEN 30.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
UPRETTEGO
Количина:
1
Големина:
6.3x5.3cm
Број На Модел На:
UPRETTEGO
Стил:
РАНЛИВИТЕ
Материјал:
Акрилик

Стоката во категоријата