.

.

Бела Акрилна Earring Екранот се Залагаме за Накит Студ Обетки

Бела Акрилна Earring Екранот се Залагаме за Накит Студ Обетки

DEN 679.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
ED19
Производ Карактеристики:
акрилик студ earring стојат
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
6cm
Материјал:
Акрилик
Објектот Висина:
21cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
совети:
Ние само го продаде акрилик екранот стојат

Стоката во категоријата