.

.

SpeTool Дозвола Продажба 1 парче Циркон Керамички Помине Малку Вежба За Електрична Нокти Машини Педикир Датотеки Ноктите Салон Алатка

SpeTool Дозвола Продажба 1 парче Циркон Керамички Помине Малку Вежба За Електрична Нокти Машини Педикир Датотеки Ноктите

DEN 100.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Број На Модел На:
TJ продажба
Бренд Име:
SpeTool
Големина:
16 types available
Приклучоци Тип:
Универзална
Точка име :
Цирконот Керамички Помине Малку Вежба
Малку Форма:
6 Достапни Форми
Ронки Ниво:
XF~C
Месо тело дијаметар:
2.35 mm (3/32inch)
Употреба:
ноктите вежба, маникир, педикир, стоматолошки вежба, белење на заби
Материјал:
Увезени Циркон Керамички

Стоката во категоријата