.

.

Полжав Шише Креативни Круг Рамен Чистење 350ML Шише за Вода Затворен Leakproof Студентски Спортски Отворено Пиење Шишиња

Полжав Шише Креативни Круг Рамен Чистење 350ML Шише за Вода Затворен Leakproof Студентски Спортски Отворено Пиење

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитет:
350ml
Бренд Име:
DHANXINZ
Стил:
Креативните
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
TRITAN
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Применливи Луѓе:
Деца
Обликот:
Со Капак
Број На Модел На:
012
Термо Изведба:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Шише Устата:
17mm
Отворено Активност:
Турнеја
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Боја:
Црна, Розова, Сина, Виолетова
За луѓето:
се во општа употреба
Текстурата на материјалот:
AS
Стил:
оригиналност
Капацитет:
350ml

Стоката во категоријата