.

.

Нови двострани Gradigan Мода Жените Реверзибилна Кашмир Топло Шамија Дијамант Tassel Poncho Кејп Заврши Shawl Ќебе Наметка Грб

Нови двострани Gradigan Мода Жените Реверзибилна Кашмир Топло Шамија Дијамант Tassel Poncho Кејп Заврши Shawl Ќебе

DEN 573.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Poncho
Материјал:
Акрилик,Кашмир,Полиестер
Марами Должина:
135cm-175cm
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
Љубов Myun

Стоката во категоријата