.

.

Рачно изработени Природата 8 mm Круг Монистра Аурора Fluorite Камен Нараквици За Жени,Мажи Накит Енергија Здравје Рамнотежа Подарок

Рачно изработени Природата 8 mm Круг Монистра Аурора Fluorite Камен Нараквици За Жени,Мажи Накит Енергија Здравје

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YMORL
Пол:
Унисекс

Стоката во категоријата