.

.

Африкански Швајцарската Voile Чипка Висок Квалитет на Везови Свадба Чипка Отворот Африкански Ткаенина 5 Метри Памук CLP-230

Африкански Швајцарската Voile Чипка Висок Квалитет на Везови Свадба Чипка Отворот Африкански Ткаенина 5 Метри

DEN 2592.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Rhinestones
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
51/52
Ткаенина Тип:
Voile
Број На Модел На:
CLP-230
Материјал:
Памук/Полиестер
Тежина:
2KG
Спецификација:
51/52
Ткаенина Тип:
Вез voile
Употреба:
крпа,униформа,партија,свадба,се облекуваат
Пакет:
5 метри по торба
Место на Потекло:
Кина (Копно)
испорака:
DHL, UPS-ОТ, FEDEX
плаќање:
Запад union, Money gram, T/T

Стоката во категоријата