.

.

Goodfeer Виси Папаја Нож За Лупење & Нерѓосувачки Челик Grater Компир Zesters Отстранување На Кожата Зеленчук Овошје Алатки Кујнски Прибор

Goodfeer Виси Папаја Нож За Лупење & Нерѓосувачки Челик Grater Компир Zesters Отстранување На Кожата Зеленчук Овошје

DEN 419.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
goodfeer
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
S10HG309198+309200
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Peelers & Zesters
Материјал:
ПР+ABS+430 Нерѓосувачки Челик+PP+
Име:
Виси Папаја Нож За Лупење & Zesters
боја:
Зелена+Сива
Материјал:
TPR+ABS+430 Нерѓосувачки Челик+PP
Папаја Нож За Лупење Големина:
21*6cm
Zesters Големина:
20*8cm/7.87*3.15
Detail1:
овошје машина
Detail2:
Grater Компир Zesters
Detail3:
Отстранување На Кожата Зеленчук Овошје Алатки
Detail4:
кујнски прибор
Пакување:
Висат Ознака+OPP Вреќа

Стоката во категоријата