.

.

Најновите Африкански Француска Чипка Ткаенина И Висок Квалитет На Африкански Tulle Sequins Чипка Ткаенина За Свадба.Сребрена боја африкански чипка J17753

Најновите Африкански Француска Чипка Ткаенина И Висок Квалитет На Африкански Tulle Sequins Чипка Ткаенина За Свадба.Сребрена

DEN 2176.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Техника:
Извезена
Материјал:
Нето Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Sequins
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
VS-J17753
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
Модата Облека за Повод Свадба Партија итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
120cm да 130cm
Тежина:
1.7 килограми
Ткаенина тип:
Sequins чипка
Бесплатен Превозот:
Yes
Големина:
5 yards in length
MOQ:
5yards
боја:
црна/ кралска сина/Теал/Зелена/ црвена/ виолетова/бела

Стоката во категоријата