.

.

1PCS DIY КОЛЕКЦИИ Круг Среќа Ротари Suite Електронски Suite CD4017 NE555 LED Светло за Производство на Делови И Компоненти 3.5-6V

1PCS DIY КОЛЕКЦИИ Круг Среќа Ротари Suite Електронски Suite CD4017 NE555 LED Светло за Производство на Делови И Компоненти

DEN 25.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
012584
Бренд Име:
diymore
ОЕМ:
diymore

Стоката во категоријата