.

.

Топла Када Спа Грејач Елемент Flo Преку 4KW 240V 1KW 120V 10 замени балбоа M7

Топла Када Спа Грејач Елемент Flo Преку 4KW 240V 1KW 120V 10 замени балбоа M7

DEN 1656.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Спа Кади
Број На Модел На:
4kw греење elementt
Бренд Име:
FGHGF

Стоката во категоријата