.

.

Dual USB ЛП-E10 ЛП E10 LPE10 LCD Екран Полнач За Canon EOS 1100D 1200D 1300D Бакнеж X50 X70 X80

Dual USB ЛП-E10 ЛП E10 LPE10 LCD Екран Полнач За Canon EOS 1100D 1200D 1300D Бакнеж X50 X70 X80

DEN 299.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
2
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Интелигентни Полнење:
No
екран:
Yes
Број На Модел На:
Dual USB ЛП-E10 LCD Екран Полнач За Sony
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
ikacha
Модел:
Dual USB ЛП-E10 LCD Екран Полнач
се применуваат:
За Canon EOS EOS 1100D 1200D 1300D Бакнеж X50 X70 X80

Стоката во категоријата