.

.

Пинк Peony Дијамант Мозаик Дома Декор 3D Слика Rhinestones Полн Плоштад Дијамант Везови Катира Подароци Крстот Бод

Пинк Peony Дијамант Мозаик Дома Декор 3D Слика Rhinestones Полн Плоштад Дијамант Везови Катира Подароци Крстот Бод

DEN 236.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x55cm, 45x60cm, 50x65cm, 60x80cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
АНГЕЛ Е РАКА
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Дупчење Област:
целосна дијамант Везови
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација подарок
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Дијамант форма:
плоштад дијамант сликарство
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик

Стоката во категоријата