.

.

Нови 2018 Здравје Чиста Електрична Четка за заби 4/Пакет Главата Виталност Замена Глава 8 компјутери

Нови 2018 Здравје Чиста Електрична Четка за заби 4/Пакет Главата Виталност Замена Глава 8 компјутери

DEN 59.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Четки За Заби Главата
Број На Модел На:
1011
Бренд Име:
vbatty
Возрасна Група:
Возрасни лица
Количина:
8 компјутери/2 Пакети
Големина:
7cm / 2.8in
Материјал:
Пластични
SKU:
1011
Тип:
Четки За Заби Главата
Материјал:
ПОМ Пластика & Dupont Tynex & 304 од не ' Рѓосувачки Челик
Количина:
2 пакети /8 компјутери
Должина:
7cm / 2.8 во
Вкупната Тежина:
28g / 1oz
Пакет Големина:
14 * 8.7 * 1.6cm / 5.5 * 3.5 * 0.6in
како да се користи:
Едноставно заменете четка глави, како и обично
Про Здравје :
Прецизност Чисти, Dual Чисти
ОЕМ:
Yes

Стоката во категоријата