.

.

beibehang Големи сопствена позадина реални пејзаж сликарство сликарство земјата на Чудата три - димензионални позадина ѕид

beibehang Големи сопствена позадина реални пејзаж сликарство сликарство земјата на Чудата три - димензионални позадина

DEN 744.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Стил:
Земја
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
13895048

Стоката во категоријата