.

.

Домашен текстил лето изми памук принцеза возбудува 4/6pcs постелнина поставува постелнина вклучуваат прекривки покрие кревет здолниште pillowcase

Домашен текстил лето изми памук принцеза возбудува 4/6pcs постелнина поставува постелнина вклучуваат прекривки покрие

DEN 3456.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Twin size 3pcs, Queen size A 4pcs, Queen size A 6pcs, Queen size B 4pcs, Queen size B 6pcs, King size 4pcs, King size 6pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Количина:
6 компјутери
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Материјал:
изми памук
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Број На Модел На:
0089-55
тема count:
400TC
Пополнување:
Никој
Стил:
Краток
Техника:
Возбудува
Тежина:
4
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Шема:
Крпеница
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
60
Шаблон Тип:
Plaid
Употреба:
Дома
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
бела,сива,црна,

Стоката во категоријата