.

.

Модерната Дрво Pendant Светла Lamparas Шарени Алуминиум светилка сенка Luminaire трпезарија Светла Pendant Светилка За Дома Осветлување E27

Модерната Дрво Pendant Светла Lamparas Шарени Алуминиум светилка сенка Luminaire трпезарија Светла Pendant Светилка

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,LVD,CCC
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
em00001
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна
Гаранција:
2 година
Примена:
Трпезарија
Напон:
90-260V
Тело Материјал:
Алуминиум,Бамбус
Техника:
обложено
Стил:
Традиционалната
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
1
Тело Материјал:
јаже

Стоката во категоријата