.

.

2 парчиња x ЗА SUZUKI X-90 Vitara Escudo 89-01 JIMNY SJ410413 Самурај сиера слободни тркала заклучување центри B029 43810-60A00

2 парчиња x ЗА SUZUKI X-90 Vitara Escudo 89-01 JIMNY SJ410413 Самурај сиера слободни тркала заклучување центри B029

DEN 1435.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
YJDAP
Објектот Ширина:
10inch
Материјал Тип:
Цинк Allo
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
СЛОБОДНИ И КОДОТ
Година:
1999-2004
Објектот Висина:
10inch
Vitara-Година:
2002,1999,2001,2004,2000,2003
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
B029
Suzuki Модел:
vitara
Spline:
26
Автомобил Производител:
SUZUKI X-90 Vitara Escudo 89-01 JIMNY SJ410413 Самурај сиера

Стоката во категоријата