.

.

1PC Памук микробранова печка mitts изолирани дебели ракавици рерна ракавици топлина-отпорни, Анти-scald печатени Готвење Печење Тенџере LB 252

1PC Памук микробранова печка mitts изолирани дебели ракавици рерна ракавици топлина-отпорни, Анти-scald печатени Готвење

DEN 45.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Зелена, розова
Материјал:
Платно
Стил:
Печатени
дизајн:
Лизга-отпорен на
Употреба:
фурна
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Број На Модел На:
LB252

Стоката во категоријата