.

.

FORUDESIGNS 2018 Мода Децата Училишни Чанти Женски Секојдневен Рамо Schoolbag 3D Пастир Кучиња Обичните Жени Mochilas Ruchsack

FORUDESIGNS 2018 Мода Децата Училишни Чанти Женски Секојдневен Рамо Schoolbag 3D Пастир Кучиња Обичните Жени Mochilas

DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Тежина:
400g
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
mochila escolar
Објектот Должина:
28cm
Објектот Ширина:
13cm
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Материјал Состав:
300D полиестер
Објектот Висина:
44cm
Објектот:
симпатична 3d куче Овчар училиште торба
Шаблон Тип:
децата училишни ранци
боја:
Жолта
Употреба:
училиште кеси за момчиња и девојчиња
Пакување:
на polybag за секое парче
Производи Статус:
Акции
Стил:
kawii животинско книга кеси
е-прилагодена:
Yes

Стоката во категоријата