.

.

Уметноста Постер Срцето Геометриски Линии Креативни Ѕид Слика Бела Црна Шарени Платно Печатење на Фотографија на Биро Слика За на Ѕид Без Рамка

Уметноста Постер Срцето Геометриски Линии Креативни Ѕид Слика Бела Црна Шарени Платно Печатење на Фотографија на Биро

DEN 144.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
8x10inch 20x25cm, A4 21x30cm, 11x14inch 28x36cm, 12x16inch 30x40cm, A3 30x42cm, 16x20inch 40x50cm, 20x28inch 50x71cm
Бренд Име:
Меморија Боја
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Форма:
Посебна
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
LZ587/588/589
оригиналниот:
No

Стоката во категоријата