.

.

S990 Сребро Pendant антички стил женски нека има вишок секоја година. заклучување

S990 Сребро Pendant антички стил женски нека има вишок секоја година. заклучување

DEN 1650.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Видете табела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
BOCAI
Синџир Тип:
влакно
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Канцеларија/кариера
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Жените
Потекло:
Кина
Благородни метали квалитетот:
999
Чистота:
ПАРИЧНА КАЗНА СРЕБРО.

Стоката во категоријата