.

.

100 компјутери 5R игли за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла microblading веѓа пенкало игли

100 компјутери 5R игли за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла microblading веѓа пенкало

DEN 199.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
ЈУНИ.М
Број На Модел На:
5R
Пакет:
100pcs/Многу независни пакување
Функција:
се користи за Трајна шминка Веѓа

Стоката во категоријата