.

.

Евтини 2017 Мода О-Вратот Активни Персоналните Печати Види Т Кошула Хип Хоп Кратко Sleeve Т Кошули За Мажи Топла Блузи

Евтини 2017 Мода О-Вратот Активни Персоналните Печати Види Т Кошула Хип Хоп Кратко Sleeve Т Кошули За Мажи Топла Блузи

DEN 359.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Панк Стилот
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Бренд Име:
VagaryTees
Стил:
Моден

Стоката во категоријата