.

.

Аниме Стил Гроздобер Fullmetal Алхемичарот Едвард Elric Синџир Pendant Ѓердан Топла Продажба Класичен Жените И Мажите Изјава Ѓердан-20

Аниме Стил Гроздобер Fullmetal Алхемичарот Едвард Elric Синџир Pendant Ѓердан Топла Продажба Класичен Жените И Мажите

DEN 504.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Алуминиум,Цинк Легура
Број На Модел На:
A-1447
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
2.5*4.5 cm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод
Големина:
2.5*4.5cm
Тежина:
10.3G

Стоката во категоријата