.

.

Кам Вратило Плискам Имајќи 324668-1 Замена за MAKITA HR2470 HR2470T HR2470A HR2470CAP HR2470FT Ротари Чекан Роторот

Кам Вратило Плискам Имајќи 324668-1 Замена за MAKITA HR2470 HR2470T HR2470A HR2470CAP HR2470FT Ротари Чекан Роторот

DEN 307.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
KIMGU
DIY Материјали:
Металугрија

Стоката во категоријата