.

.

Филтер за воздух за Порше Boxster 986 OEM:99611013104 #SK82

Филтер за воздух за Порше Boxster 986 OEM:99611013104 SK82

DEN 244.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
179
Материјал Тип:
филтер хартија
Производителот Дел Број:
99611013104
Објектот Висина:
34
Поставување на Возило:
ПРЕД
Порше Модел:
Boxster
Објектот Должина:
243
Објектот Тежина:
0.5KG
Другиот Дел Број:
C2558/5
Осветленост Дел Број:
C2558/5
Специјални Функции:
enign филтер за воздух
Бренд Име:
SAFIL
За Возило Брендови/Модел:
Порше

Стоката во категоријата