.

.

Linksys SPA122 АТА 2 FXS Телефон VOIP АТА со Рутер го Замени SPA2102 PAP2T 2FXS Voip Telefone ФАКС Серверот Адаптер за промет на Големо

Linksys SPA122 АТА 2 FXS Телефон VOIP АТА со Рутер го Замени SPA2102 PAP2T 2FXS Voip Telefone ФАКС Серверот Адаптер

DEN 16800.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
BARTUN
Број На Модел На:
SPA122
fxs:
2
lan:
1
WLAN:
1

Стоката во категоријата