.

.

Момци и девојки, долги ракави, маскирани деца костуми, чист памук голема момчиња

Момци и девојки, долги ракави, маскирани деца костуми, чист памук голема момчиња

DEN 405.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
4T, 6T, 8T, 10T, 12T, 14T
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Активни
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Се поставува
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук

Стоката во категоријата