.

.

Батерија Полнач За SONY Cyber-shot NP-FC10 NP-FC11 DSC-P10 P10L P10S P12 P2 P3 P5 P7 P9 F77 FX77 V1 P8 P8L P8R P8S

Батерија Полнач За SONY Cyber-shot NP-FC10 NP-FC11 DSC-P10 P10L P10S P12 P2 P3 P5 P7 P9 F77 FX77 V1 P8 P8L P8R P8S

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чашката Стандард:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Бренд Име:
PINGSX
Тип:
Електричен
Брзо полнење:
Yes
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No

Стоката во категоријата