.

.

Печатач главата комплет Боја глава за печатење со мастило Чистење Течност за Canon PIXMA IP7240 MG5440 MG5540 MG6440 MG6640 MG5640 MX924 MX724 IX6840

Печатач главата комплет Боја глава за печатење со мастило Чистење Течност за Canon PIXMA IP7240 MG5440 MG5540 MG6440

DEN 477.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
welcolor
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
QD-4-450
Тип:
мастило рефил кит
мастило за јачина на:
100ml
боја:
сите
Модел:
QD-4-450
Се применуваат на мастило, тип:
Боја на мастило на база на Вода
Користење На Животот:
2 година
Пакување:
вакуум
Продажба Точка :
Со алатки
Функција:
Млазницата нула штета
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Стоката во категоријата