.

.

20pcs DX5 Растворувач Амортизерите за Epson 4450/4800/4880/7800/7880/9880/9450/9800 Печатач

20pcs DX5 Растворувач Амортизерите за Epson 4450/4800/4880/7800/7880/9880/9450/9800 Печатач

DEN 1152.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TOPINKJET
Број На Модел На:
Амортизерите за 4880
Тип:
Други
Име на производ:
мастило амортизерите
Погоден за:
за Epson 4450/4800/4880/7800/7880/9880/9450/9800
Материјал на амортизерите:
П. P материјал
боја на амортизерите:
Бела
Колку често треба да го замени?:
На секои 3 месец
Се работи за :
вода и база на растворувач инкџет печатари
Објектот:
Мастило damperor Epson 4450/4800/4880/7800/7880/9880/9450/9800
Употреба:
за Epson 4450/4800/4880/7800/7880/9880/9450/9800
1 многу:
20pcs

Стоката во категоријата