.

.

PROCOLOR ВРВЕН Квалитет CISS мастило рефил колекции Водоотпорен Пигмент Мастило за употреба EPSON WF-2540WF WF-2540 WF2540WF WF2540 WF 2540WF 2540

PROCOLOR ВРВЕН Квалитет CISS мастило рефил колекции Водоотпорен Пигмент Мастило за употреба EPSON WF-2540WF WF-2540

DEN 717.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
welcolor
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
EP-WF-2540WF
Тип:
мастило рефил кит
мастило за јачина на:
100ml/боја
боја:
Б.К/C/M/Y
Модел:
WF-2540WF
тип на мастило:
Пигмент мастило на база на Вода
Бесплатен превозот :
Со најголемата брзина испратени да
Пакување:
вакуум
Продажба Точка :
Не блокира глава за печатење
Користење На Животот:
2 година
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)

Стоката во категоријата