.

.

4set/многу Sunnysky V2216 900KV 800KV 650kv Brushless Мотор за 4-оската Multiaxial Quadrocopter Multirotor Hexa Авиони на мало поле

4set/многу Sunnysky V2216 900KV 800KV 650kv Brushless Мотор за 4-оската Multiaxial Quadrocopter Multirotor Hexa Авиони

DEN 2330.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
KV800, KV900, KV650
Бренд Име:
sunnysky
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
THC007501
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни
Алатка Материјали:
Моторни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата