.

.

филтер за воздух за DODGE DURANGO OEM:04861756AA #SK73

филтер за воздух за DODGE DURANGO OEM:04861756AA SK73

DEN 347.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg
Осветленост Дел Број:
04861756AA
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Материјал Тип:
филтер хартија
Другиот Дел Број:
04861756AA
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Ширина:
221
Објектот Висина:
56
Објектот Должина:
243
Производителот Дел Број:
04861756AA
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Dodge Модел:
Durango
Бренд Име:
SAFIL

Стоката во категоријата