.

.

DC Моќност Џек Приклучок Конектор Жица Темперамент за DELL Inspiron 11 3137 3138 XPS 11 1508T

DC Моќност Џек Приклучок Конектор Жица Темперамент за DELL Inspiron 11 3137 3138 XPS 11 1508T

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
10pcs
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
За DELL Inspiron 11 3137 3138 XPS 11 1508T

Стоката во категоријата