.

.

Лето деца облека поставите мама и мене чипка жолта здолниште семејство натпревар облека мајка ќерка се облекуваат бебето и мајката девојка фустани

Лето деца облека поставите мама и мене чипка жолта здолниште семејство натпревар облека мајка ќерка се облекуваат

DEN 1128.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S FOR WOMEN, M FOR WOMEN, L FOR WOMEN, XL FOR WOMEN, 24M FOR INFANT GIRL, 3T FOR INFANT GIRL, 4T FOR INFANT GIRL, 5T FOR INFANT GIRL, 6T FOR CHILDREN GIRL, 7T FOR CHILDREN GIRL, 8T FOR CHILDREN GIRL, 9T FOR CHILDREN GIRL, 10T CHILDREN GIRL
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Материјал:
100% чипка со памук linning
боја:
жолта
Големина:
18M 24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T for girl / S M L XL XXL XXXL 4XL for Mom
Материјал:
100% чипка ткаенина жолта договорот бела чипка врзување со памук поставата
Шема:
Eyelash чипка флорални ткаенина кратки Ракави pleated Фустан
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европската симпатична пот свежи краток
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
pleated кратки ракави здолниште фустан голем плус големина гроздобер флорални чипка

Стоката во категоријата