.

.

3D големи сопствени мурали, фантазија романтична цреша дрвја елени црвен лист во ЖИВО позадина mural

3D големи сопствени мурали, фантазија романтична цреша дрвја елени црвен лист во ЖИВО позадина mural

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Број На Модел На:
MO826
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
PALUTON
Функција:
Еколошки
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Платно

Стоката во категоријата