.

.

Оригиналниот ГАС ТЕЛО за NV200 ЗАБЕЛЕШКА JUKE QASHQAI 350Z Z33 3,5 V6 SERA52601 SERA526-01 RME5011 .

Оригиналниот ГАС ТЕЛО за NV200 ЗАБЕЛЕШКА JUKE QASHQAI 350Z Z33 3,5 V6 SERA52601 SERA526-01 RME5011 .

DEN 2217.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Тежина:
11kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Година:
1
Специјални Функции:
1
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
1
Зафатнина:
1
Име На Модел:
SERA526-01
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
J&R
Тип На Објект:
Вози Елементи

Стоката во категоријата