.

.

Кабината Филтер за 2005 - SSANGYONG ACTYON јас 2.0 / 2.3 , 2006 - SSANGYONG KYRON 2.0 / 2.7 / 2.3 / 3.2 Оем:68111-091A0 #ST121

Кабината Филтер за 2005 - SSANGYONG ACTYON јас 2.0 / 2.3 , 2006 - SSANGYONG KYRON 2.0 / 2.7 / 2.3 / 3.2 Оем:68111-091A0

DEN 151.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SAFIL
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong
Ssangyong Модел:
Rexton
Производителот Дел Број:
68111-091A0
Објектот Должина:
220
Објектот Ширина:
96
Објектот Висина:
25
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
филтер хартија
Другиот Дел Број:
CU22009-2
Осветленост Дел Број:
CU22009-2
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.4kg

Стоката во категоријата