.

.

4PCS Нов Бренд 89341-42010 41431 Одговара на Toyota, Lexus PDC Паркинг Сензор Копија Помош Обратна

4PCS Нов Бренд 89341-42010 41431 Одговара на Toyota, Lexus PDC Паркинг Сензор Копија Помош Обратна

DEN 1507.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

OSD Language:
Разговор Опсег:
1-1.5
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Видлив
Материјал Тип:
Стандард
Име На Модел:
89341-42010 41431
Производителот Дел Број:
89341-42010 41431
Автомобил Производител:
Тојота
Другиот Дел Број:
89341-0R020,89341-0C010,89341-0C020
Другиот Дел Number1:
89341-42010 41431,42010 41431

Стоката во категоријата