.

.

ZOOYA полн плоштад вежба 5D DIY дијамант сликарство коњ&пеперутка дијамант везови Крстот Бод Кристал мозаик декорација

ZOOYA полн плоштад вежба 5D DIY дијамант сликарство коњ&пеперутка дијамант везови Крстот Бод Кристал мозаик декорација

DEN 146.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x60cm, 50x65cm, 60x80cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ZOOYA
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна вежба
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Број на Бои:
Според сликата
Дијамант Тип:
3D,5D
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо

Стоката во категоријата