.

.

(1 сет) за Домашна употреба 1 да 1 Видео врата phone паметни дома систем за Видео спогодба водоотпорен 7 инчен колор монитор бесплатен превозот

(1 сет) за Домашна употреба 1 да 1 Видео врата phone паметни дома систем за Видео спогодба водоотпорен 7 инчен колор

DEN 2208.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Сензор Големина(Инчен):
1/3
моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Материјал:
Алуминиум Легура
Зона За Внесување:
Никој
Тип:
Спогодба Систем
моќност:
220VAC
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Број На Модел На:
709C8
Технологија:
Аналогни
Агол На Гледање (°):
92
Врата:
Yes
IP Камера Интерфејс:
Yes
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Бренд Име:
BESTWILL
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Големина:
30cm x 20cm x 11cm
Камерата:
Други
Резолуција:
> 420 TV Линија
Осветленоста:
250cd/㎡
Адаптер спецификации:
DC15V 1200mA
Ефективна растојание:
200M(4*0.75 мм
Внатрешна единица за инсталација метод:
ѕид-монтирани или десктоп scaffolding
RAM меморија:
50 слики
Формат На Слика:
JPG
Температурата На Работа:
-20 до 60 степен
Време на разговор одложување:
120S±10%
Чувствителност:
56DB
Резолуцијата на дигитални:
800*600

Стоката во категоријата