.

.

Нови Пристигнување Телефон Случај За Leagoo М5 Плус 5.5-инчен Моден Дизајн Уметност Насликана TPU Мека Случај

Нови Пристигнување Телефон Случај За Leagoo М5 Плус 5.5-инчен Моден Дизајн Уметност Насликана TPU Мека Случај

DEN 25.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Апстракт,Спорт,Гроздобер
Големина:
5.5-inch
Карактеристики:
изработени од мек случај
Компатибилен Бренд:
За Leagoo М5 Плус
Тип:
Случај

Стоката во категоријата