.

.

Најдобар Квалитет CISS мастило рефил кертриџ Боја мастило Рефил колекции за hp 655 670 685 Deskjet 3525 4615 4620 4625 5525 6520 6525 печатач

Најдобар Квалитет CISS мастило рефил кертриџ Боја мастило Рефил колекции за hp 655 670 685 Deskjet 3525 4615 4620

DEN 477.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
welcolor
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
HD-655 670 685
Тип:
мастило рефил кит
мастило за јачина на:
100ml/боја
боја:
Б.К/C/M/Y
Модел:
HD-655 670 685
тип на мастило:
На база на вода
Користење На Животот:
2 година
Пакување:
вакуум
Продажба На Точка 1:
Вода основната формула,не затнување глава за печатење
Продажба На Точка 2:
Не plug печатач главата,специјализирани мастило како оригиналниот
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата