.

.

GIZERO Бесплатен превозот се Повлече Надолу Портокалова Боја Пролет Кујна Тапа Бела Боја Потоне Миксер Допрете Топла и Ладна Вода Кран Допрете GI2064

GIZERO Бесплатен превозот се Повлече Надолу Портокалова Боја Пролет Кујна Тапа Бела Боја Потоне Миксер Допрете Топла

DEN 3355.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Бренд Име:
GIZERO
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
GI2064
Спреј Тип:
Извлечете
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Површински Третман:
Белата Боја

Стоката во категоријата