.

.

Модата на Животните Тигар Везови Железо На Applique Patch да се Шие На Закрпи за Облека DIY Занает Шиење Поправка Облека Додатоци

Модата на Животните Тигар Везови Железо На Applique Patch да се Шие На Закрпи за Облека DIY Занает Шиење Поправка

DEN 74.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
лепенки за облека
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Големина:
34x17.5cm
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued

Стоката во категоријата